Tam, kde se výhled do zeleně stává součástí bytu

Vzdušné bydlení
v malém domě

Villa Střížkovská je navržená jako kompaktní dům se třemi nadzemními podlažími a ustupujícím čtvrtým podlažím. Dům vyniká zajímavou fasádou s moderními prvky v podobě prosklených balkonů a zimních zahrad. V suterénu se nachází prostorná garáž.


Vila je zasazena do úpatí zeleného svahu, kde také vznikne upravená zahrada. Na straně druhé bude v úrovni ulice komfortní vjezd do garážové haly. Na vyvýšeném prvním podlaží jsou umístěné velkoryse pojaté rodinné byty 3+kk s vlastní předzahrádkou a také útulný byt 2+kk s terasou a prosklenou lodžií, které rozšiřují obytný prostor, a to nejen opticky. Druhé a třetí podlaží jsou věnované převážně bytům v dispozici 2+kk, ale nachází se zde i jeden byt 4+kk. Poslední ustupující patro zaujímají pouze dva vzdušné byty, a to 3+kk a 4+kk se zimními zahradami a terasami pro dokonalou pohodu a odpočinek.

Místo s kompletní občanskou vybaveností

Dostatek škol i školek, nový supermarket v ulici, několik parků a dětských hřišť hned v okolí, bezpočet kaváren a restaurací, dostupnost zdravotní péče i městské hromadné dopravy. To je kombinace občanské vybavenosti a komfortu, které dělají z Villy Střížkovská atraktivní bydlení.

Časový harmonogram projektu

  • Získání pravomocného územního rozhodnutí 2/2020

  • Zahájení prodeje 5/2020

  • Předpokládané vydání stavebního povolení 3/2021

  • Zahájení stavby 4/2021

  • Předpokládaná kolaudace projektu 12/2022